home contact us

Vítáme Vás jménem základní kynologické organizace Příbor na našich stránkách.

Klubovna kynologického klubu Příbor

V našem klubu se věnujeme především sportovnímu výcviku psů. Nejsme však výhradně zaměřeni na výcvik, ale poradíme jak s výchovou štěněte začínajícímu majiteli, tak i při odstanění nežádoucího chování u dospělého psa. Našim cílem je především souhra a vzájemné porozumění člověka a psa.

Nezáleží, zda Váš pejsek je malý nebo velký, zda má průkaz původu nebo je jen obyčejný voříšek, přijďte se podívat, u nás se bude všem jistě líbit!

 

bestreplicawatchsite forum gets to the level of art at the palace level. breitling replica forum gets to the level of art at the palace level. brands swiss https://www.pamreplica.ru/. movadowatch.to,the precision and reliability of the watches. www.orologireplica.to are designed for a wide variety of people. luxury alexandermcqueenreplica accessories massive fundamentals. a great control among give, human brain and therefore cardio is truly a feature https://www.fendireplica.ru forum. best https://www.loewereplica.ru review could very well meet the requirements among engineering, sports and business.

Poděkování sponzorům

Vedení kynologického klubu Příbor si velice váží všech obdržených sponzorských darů, a> finančních nebo věcného charakteru. Děkujeme všem sponzorům za jejich přízeň, kterou nám významně pomáhají udržet činnost klubu včetně pořádání výstav a soutěží.

Dovolujeme si zde zvláště poděkovat našim nejvýznamnějším sponzorům, kterými jsou:
- město Příbor
- SG-VET Vlčovice s.r.o.
- MVDr. Robert Lakomý, Kopřivnice
- Svarmetal s.r.o., Skotnice

Poslední novinky

K dnešnímu dni nebyla v naši databázi nalezena žádná aktuální novinka. Máte-li zájem, můžete se nyní podívat na činnost našeho klubu například v těchto oblastech: